×
Globalna infolinia dla ukraińskich pacjentów będących uchodźcami biorącymi udział w badaniu klinicznym Amgen. Kliknij tutaj po więcej informacji.

Глобальна гаряча лінія для українських пацієнтів-біженців, які беруть участь у клінічному випробуванні Amgen. Натисніть тут для отримання додаткової інформації.

Глобальная горячая линия для украинских пациентов-беженцев, участвующих в клиническом исследовании Amgen. Для получения дополнительной информации нажмите здесь.

PRACA W AMGEN

Czy chcesz opuścić stronę ze strony Amgen.pl I przejść do innej strony?

Właśnie opuszczasz stronę Amgen.pl. Amgen nie bierze odpowiedzialności za bezpieczeństwo użytkownika oraz treści opublikowane na strony na które właśnie wchodzisz.

Dlaczego warto pracować w Amgen?

Amgen to firma biotechnologiczna wykorzystująca inżynierię genetyczną do odkrywania, opracowywania i dostarczania innowacyjnych leków. Firma zapoczątkowała rozwój nowatorskich produktów opartych na biologii molekularnej oraz rekombinacji DNA. Już od ponad 30 lat dynamicznie się rozwija, pomagając milionom pacjentów w walce z ciężkimi chorobami, w tym z nowotworami, niewydolnością nerek, osteoporozą i reumatoidalnym zapaleniem stawów. Jako organizacja, która postawiła sobie za cel poprawę jakości życia ludzi na całym świecie, Amgen promuje przyjazne środowisko pracy, tworzone przez różnorodnych, zaangażowanych ludzi o doskonałych kwalifikacjach. Wraz z nimi rozwija naukę, aby działając zgodnie z wartościami firmy, jak najlepiej służyć pacjentom.

  • Wspieramy edukację i promujemy talenty, gdyż wiemy, że kompetencje pracowników są kluczem do sukcesu całej organizacji.
  • Budujemy inspirującą i sprzyjającą kreatywności kulturę organizacyjną, która opiera się na współpracy, zaangażowaniu, różnorodności i wzajemnym zaufaniu.
  • Oferujemy konkurencyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń oraz dostęp do firmowych programów, umożliwiających nagradzanie ponadprzeciętnych osiągnięć.
  • Dbamy o doskonałą atmosferę pracy, a naszą zasadą jest indywidualne podejście do każdego z naszych pracowników.
  • Praca w Amgen ma również pozafinansowy aspekt, ponieważ przekłada się na jakość życia tysięcy pacjentów na świecie.

Kariera w Amgen to znacznie więcej niż sama praca – to także pasja i rozwój!