×
Globalna infolinia dla ukraińskich pacjentów będących uchodźcami biorącymi udział w badaniu klinicznym Amgen. Kliknij tutaj po więcej informacji.

Глобальна гаряча лінія для українських пацієнтів-біженців, які беруть участь у клінічному випробуванні Amgen. Натисніть тут для отримання додаткової інформації.

Глобальная горячая линия для украинских пациентов-беженцев, участвующих в клиническом исследовании Amgen. Для получения дополнительной информации нажмите здесь.

KONTAKT

Czy chcesz opuścić stronę ze strony Amgen.pl I przejść do innej strony?

Właśnie opuszczasz stronę Amgen.pl. Amgen nie bierze odpowiedzialności za bezpieczeństwo użytkownika oraz treści opublikowane na strony na które właśnie wchodzisz.

Reklamacje produktowe

Nazwa produktu leczniczego *
Stwierdzony brak - opis *
Data stwierdzenia domniemanego braku *
Numer serii i data ważności produktu leczniczego * 

Dane osoby zgłaszającej *

E-mail *
Wpisz ponownie e-mail *
Telefon *
Preferowany kontakt *
 

Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam m zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wskazanych przeze mnie w treści powyższego formularza przez AMGEN Europe B.V., w celu udzielenia odpowiedzi na złożoną reklamację oraz w celach archiwalnych związanych z monitorowaniem udzielanych odpowiedzi. Ponadto wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną.

Informujemy, że administratorem podanych danych osobowych jest AMGEN Europe B.V., z siedzibą w Holandii (Minervum 7061, Breda, NBNT, 4817 ZK ). Zebrane dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na złożoną reklamację oraz w celach archiwalnych związanych z monitorowaniem udzielanych odpowiedzi. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.