×
Globalna infolinia dla ukraińskich pacjentów będących uchodźcami biorącymi udział w badaniu klinicznym Amgen. Kliknij tutaj po więcej informacji.

Глобальна гаряча лінія для українських пацієнтів-біженців, які беруть участь у клінічному випробуванні Amgen. Натисніть тут для отримання додаткової інформації.

Глобальная горячая линия для украинских пациентов-беженцев, участвующих в клиническом исследовании Amgen. Для получения дополнительной информации нажмите здесь.

ZGŁASZANIE ZDARZEŃ NIEPOŻĄDANYCH PRZEZ INNYCH UŻYTKOWNIKÓW SERWISU

Czy chcesz opuścić stronę ze strony Amgen.pl I przejść do innej strony?

Właśnie opuszczasz stronę Amgen.pl. Amgen nie bierze odpowiedzialności za bezpieczeństwo użytkownika oraz treści opublikowane na strony na które właśnie wchodzisz.

Nazwa leku podejrzewanego o spowodowanie zdarzenia niepożądanego *
Zdarzenie niepożądane lub inna informacja o bezpieczeństwie stosowania leku - opis *
Data wystąpienia *

Dane pacjenta, u którego wystąpiło zdarzenie niepożądane

Płeć pacjenta * 
Data urodzenia lub wiek pacjenta *
lub

Dane osoby zgłaszającej

E-mail *
Wpisz ponownie e-mail *
Telefon *
Preferowany kontakt *
 
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wskazanych przeze mnie w treści powyższego formularza przez AMGEN Biotechnologia Sp. z o.o. w celach związanych z realizacją obowiązku monitorowania bezpieczeństwa produktów leczniczych, w tym na udostępnienie moich danych innym spółkom należącym do Grupy AMGEN. Ponadto wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną.

Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez AMGEN Biotechnologia Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 145, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.) wyłącznie do celów związanych z realizacją obowiązku monitorowania bezpieczeństwa produktów leczniczych. Zebrane dane zostaną będą mogły być udostępniane innym spółkom należącym do Grupy AMGEN, w tym w szczególności AMGEN Inc. z siedzibą w USA. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.