×
Globalna infolinia dla ukraińskich pacjentów będących uchodźcami biorącymi udział w badaniu klinicznym Amgen. Kliknij tutaj po więcej informacji.

Глобальна гаряча лінія для українських пацієнтів-біженців, які беруть участь у клінічному випробуванні Amgen. Натисніть тут для отримання додаткової інформації.

Глобальная горячая линия для украинских пациентов-беженцев, участвующих в клиническом исследовании Amgen. Для получения дополнительной информации нажмите здесь.

WYTWARZANIE

Czy chcesz opuścić stronę ze strony Amgen.pl I przejść do innej strony?

Właśnie opuszczasz stronę Amgen.pl. Amgen nie bierze odpowiedzialności za bezpieczeństwo użytkownika oraz treści opublikowane na strony na które właśnie wchodzisz.

Jakość wytwarzanych leków ma dla nas kluczowe znaczenie. Stosujemy najbardziej nowoczesne metody produkcji na świecie i staramy się na bieżąco wdrażać wszelkie innowacje w tym zakresie. Jest to możliwe dzięki naszej wysoko wykwalifikowanej kadrze i bogatemu zapleczu technicznemu. Chcemy, aby nasze leki były dostępne dla każdego pacjenta i we właściwym czasie.

Jak powstają nasze leki?

Produkcja leków w Amgen to połączenie szerokiej wiedzy naukowej, pasji i najnowocześniejszych rozwiązań technicznych. Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po naszych laboratoriach.

www.amgenbiotech.com